СҮЙІНШІ!!!  “ТИКЕТОН-kz” (Ticketon.kz)  сайты  онлайн дауыс беру арқылы Қазақстандық мәдениет, өнер және спорт бағыты бойынша  16 ақпан – 2  наурыз аралығында 6 санат, 18 негізгі номинация, 2 арнайы номинация бойынша 160 қатысушы арасында байқау өткізген болатын.  Онлайн дауыс беру нәтижесінде  «Жыл премьерасы» номинациясы бойынша  Ғабит Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театрының “ҚҰЛАГЕР” спектаклі ЖЕҢІСКЕ жетіп, ЛАУРЕАТ атанды.

Патша көңілді көрерменнің дауыс беріп, қолдау көрсетуінің арқасында, “Құлагер” қойылымы үздік деп танылды. Барша мәртебелі көрермендерімізге алғыс айтамыз! Жеңісті күндеріміз көп болсын!

“АЙДАҺАР” КӨРКЕМ ФИЛЬМІ КӨПШІЛІК КӨРЕРМЕННІҢ НАЗАРЫНА ҰСЫНЫЛДЫ

«Алдар көсені» балалар жылы қабылдады

«Өзекжарды» хабарының қонағы – Жібек Бектемір