ТЕАТР ТАЛАНТЫ режиссер Жанат Хаджиев

Танымал режиссер, актер Жанат Хаджиевтің еңбек жолы  қазақ сазды-драма театрында актер болып басталды. 1978-1998 жылдары  С.Кожамқұлов атындағы Жезқазған сазды-драма театрында бас режиссер, көркемдік жетекші болды. Xаджиев сахналаған Т. Ахтановтың «Күшік күйеу», А. Вампиловтың «Сүйінші, табылды, табылды!», Т.Әбдіковтің «Біз үшеу едік», Қ. Ысқақовтың «Таңғы жаңғырық», А. Дударевтің «Тосқауыл», Ш. Мұртазаның «Сталинге хат», М. Әуезовгің «Қарагөз», Ғ. Мүсіреповтің «Қозы Көрпеш — Баян сұлу», «Қыз Жібек», К. Ахметовтің  т. б. да қойылымдар режиссерлік тың шешімдерімен ерекшеленіп, көрермендер мен театр сыншылары тарапынан аса жоғары бағаланды.

Ақпарат көзі: http://bmtv.kz/kz/telezhoabalar/etnomadeniet/sakhna-syrlary/item/19279-sakhna-syrlary-03-05-16

“Қара пиар мен хайптың атасы”: Отандық танымал әнші елді елең еткізді (фото)

“Кейіпкер келбеті” қонақтары мен көрермендері кездесуінің жақсы өтуіне қолғабыс көрсетіп, өздерінің тың идеялары, қызықты ойындары, ұшқыр ойлары және кейіпкерлерімізге арнап өлең шығарып, кештің қыза түсуіне керемет атсалысқан – театрымыздың ФАН-КЛУБ жастарына алғыс білдіреміз!

“Кейіпкер келбеті” мейман бұрышының қонағы – Данияр Базарқұловтың көрермендермен кездесуінен естелік #сурет