Мүсірепов театры екінші жыл қатарынан Алматы облысы, Іле ауданы әкімшілігімен бірлесіп, “Театр – өмір айнасы” атты іс-шара өткізуді дәстүрге айналдырған. Биыл да осы мәдени іс-шара өз жалғасын табуда. 10-қараша сағат 12.00-де Ш.Құсайыновтың “Алдар көсе” ертегісі, сағат 15.00-де И.Ғайыптың “Естайдың Қорланы” махаббат-намасы; 11-қараша күні сағат 12.00-де Ш.Құсайыновтың “Алдар көсе” ертегісі, сағат 15.00-де “Күшік күйеу” комедиясы Іле ауданы көрермендері үшін сахналанбақ.

#Қазақхандығына550жыл #ҚАРА #ҚРтұңғышпрезидентікүні #Мүсіреповтеатры #Тамшы

Балалар мен жасөспірімдер театрында фарс-комедияның премьерасы өтті

Алматыда Қазақстанның халық артисі Қасым Жәкібаевты еске алу кеші өтті