ӘСЕТ ИМАНҒАЛИЕВ: ЕНДІ ЖАҒЫМСЫЗ КЕЙІПКЕРЛЕРДІҢ РӨЛІН СОМДАМАЙМЫН…

Бағдарлама тақырыптары:
– Қыз-келіншектерге үй шаруасына пайдалы кеңестер;
– Елімізге танымал композитор Павел Лидің шығармашылық жұмысы;
– Әлихан Бөкейхан туралы «Тұғыр тұлғасы», «Аманат» атты кітаптар жарыққа шығып, шығармаларының жинағы оқырманға жол тартты;
– Шетел жаңалықтары;
– Студия қонағы – Ғабит Мүсірепов атындағы Қазақ Мемлекеттік Академиялық жастар мен балалар театрының актеры Әсет Иманғалиев.
Ақпарат көзі:http://bmtv.kz/kz/telezhoabalar/tulga/ajyrly-ta/item/18791-ajyrly-k-n-29-03-16

“Аманат” концерт-спектаклінің премьерасы өтті

“Телғара” спектаклінің қазіргі хал-күйі

Мүсірепов театры екінші жыл қатарынан Алматы облысы, Іле ауданы әкімшілігімен бірлесіп, “Театр – өмір айнасы” атты іс-шара өткізуді дәстүрге айналдырған. Биыл да осы мәдени іс-шара өз жалғасын табуда. 10-қараша сағат 12.00-де Ш.Құсайыновтың “Алдар көсе” ертегісі, сағат 15.00-де И.Ғайыптың “Естайдың Қорланы” махаббат-намасы; 11-қараша күні сағат 12.00-де Ш.Құсайыновтың “Алдар көсе” ертегісі, сағат 15.00-де “Күшік күйеу” комедиясы Іле ауданы көрермендері үшін сахналанбақ.