Сахна сырлары бағдарламасы – Рахман Омаров

Ол кез келген істе жауапты, мәдениетті, талғамы биік, жанр таңдамайтын, сахнада партнерді сатпайтын, адамдығы мол актер.  «Маған образ жасаған ұнайды. Мен актер болғанды қалаймын. Рөл сомдағанды қалаймын. Менің режисерлік қабілет жоқ шығар», – дейді Рахман мырза. Ал сіз Рахман Омаров жайлы не білесіз? “Сахна сырлары” деректі телетоптамасында Ғабит Мүсірепов атындағы балалар мен жасөспірімдер театрының белді актері Рахман Омаров жайлы сырға қанық боласыздар.

Ақпарат көзі: http://bmtv.kz/kz/telezhoabalar/etnomadeniet/sakhna-syrlary/item/20654-sakhna-syrlary-06-09-16

ҒАСЫРЛАРДАН ӨТКЕН ҰЛЫ ДАЛА ҚҰНДЫЛЫҚТАРЫ.

Театрымыздың актеры, Қазақстан Жастар Одағы “Серпер” сыйлығының лауреаты – Əсет Иманғалиев “Жаңа күн” бағдарламасында қонақта.

Мемлекеттік хатшы “Сахнагер-2017” Ұлттық театр сыйлығын тапсырды