Сәуір айының 17-і күні Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі  жанынан  құрылған ведомстволық бағынысты мәдени ұйымдарының қызметкерлері арасында қаланы көгалдандыру акциясы өтті.

Шараның мақсаты – қоғамды қоршаған ортаны қорғауға қатысуға шақыру,қала аумағын көгалдандыруға үлес қосу болып табылады. Іс-шараға Алматы қаласында орналасқан мәдени ошақтармен қатар, Ғ.Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театрының ұжымы да ат салысты. Театрымыздың белді актерлары Әсет Иманғали мен Бейбіт Камаранов ұжым атынан акцияда бой көрсетті. Аталмыш іс-шара өз жалғасын табады деп сенеміз!

Ғ.Мүсірепов театры Түркияда спектакль қояды (фото)

Ескерткіш тақта ашылды

Театрға басшы болған Азамат Сатыбалды “хайп қуғандарға” қойылым арнады