«Мезет» фильмінде басты рөлді сомдаушы Гүлбаһрам Байбосынова – «Таңшолпан» студиясында қонақта

Гүлбаһрам Байбосынова фильмде Айша есімді кейіпкердің рөлін сомдайды.

Ертеңнен бастап, ел кинотеатрларында «Мезет» атты жаңа отандық фильмнің тұсауы кесіледі.

Туындының режиссері – Ақжол Әбілов пен басты рөлді сомдаушы Гүлбаһрам Байбосынова – «Таңшолпан» студиясында қонақта.

«Мезет – қолданыстан шығып қалған сөз. Бірінші мақсатымыз – қайта сөздік қорымызға енгізу болса, фильмнің өзі бір сәттік өмірді баяндайды. Сондықтан, осы атауға тоқтадық», дейді Ақжол Әбілов.

Гүлбаһрам  Байбосынова  фильмде Айша есімді кейіпкердің рөлін сомдайды.

«Отбасымызда бес қыз өстік. Тұрмыстағы әпкелерімнен көрген-түйгенім бар. Сондықтан, ананың рөлін алып шығу аса қиынға түскен жоқ. Бағасын көрермендер бере жатар», дейді актриса.

Сұхбаттың толық нұсқасын «Таңшолпаннан» көріңіздер.

Мүсірепов театры 70 жылдық мерейтойы аясында, қаламыздан алшақ орналасқан ауыл-аймақтардағы, елді-мекендердегі көрерменге өздерінің көшпелі қойылымдарын ұсынуды қолға алған. Осыған орай, бүгін 15.00-де Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылының Мəдениет үйінде С.Сматаевтың “Көгілдір такси” мелодрамасы патша көңілді көрерменге жол тартты. Рухани қазына ортасы – театрға ат басын бұрып тұрыңыз!

«Көңіл толқыны». Анимация. Тынышкүл Сұлтанбердиева, Нұрбақыт Намазбеков

ТЕАТРДА — БАЛАЛАРҒА НАУРЫЗ ТОСЫНСЫЙЫ