Ғ.Мүсірепов театрына Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігінің «Адалдық алаңы» жобалық кеңсе жетекшісі Марат Камзолдаев келіп жобалық кеңсенің алдағы жұмыс жоспары талқыланды.

Бүгін Ғ. Мүсірепов  атындағы  Қазақ  мемлекеттік  академиялық балалар  мен  жасөспірімдер  театрына Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігінің «Адалдық алаңы» жобалық кеңсе жетекшісі Марат Камзолдаев келіп жобалық кеңсенің алдағы жұмыс жоспары талқыланды. Кездесуде театрымыздың әкімшілік-басқару мүшелері: театр басшысы Азамат Сатыбалды, директордың орынбасарлары, және «Адалдық алаңы» жобалық кеңсе жетекшісі Нүсіпәлі Ұлан және басқару бөліміндегі басқа да жауапты мамандар қатысты.

Жобаның басты мақсаты – мемлекеттік қызмет көрсету сапасын арттыру, сыбайлас жемқорлықтың алдын алу және театр қызметкерлері мен көрермендер үшін қолайлы жағдай жасау.  Мемлекеттік ұйымдардың жұмысы ашық болуға тиіс. Ол үшін ауқымды қоғамдық бақылау енгізілуде. Осы орайда аталған және көптеген мәселелер туралы Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігінің «Адалдық алаңы» жобалық кеңсе жетекшісі Марат Камзолдаев айтып өтті.

Алматыда «Алтын сақа» балалар спектакльдерінің фестивалі ашылды (ФОТО)

Ғ. Мүсірепов атындағы қазақ мемлекеттік академиялық театрынан тарту

6-желтоқсан күні Ғ.Мүсірепов театры мен “Тамшы” ғылым жəне мәдени қоры бірлесіп, “Тарихын тасқа таңбалаған – Қазақ елі” атты театрландырылған кеш өткізді. Мерекелік бағдарламада ұлттық салт-дəстүріміз бен тарихымызды жəне отаншылдықты дəріптейтін арнайы театрландырылған қойылымдар, дәстүрлі əн-күйлеріміз бен ұлттық билеріміз орындалды.