Ғ.Мүсірепов театры талантты артистер шоғырланған мықты ұжым ғана емес, талапты спортшылар жиналған ұжым екенін тағы бір дәлелдеп берді. ҚР ТҰҢҒЫШ ПРЕЗИДЕНТІ КҮНІНЕ Хабар телеарнасы “Жаңа күн” бағдарламасының арнайы ұйымдастыруымен өткен, Алматы қаласындағы өнер ордалары арасындағы Волейбол жарысында театрымыз I орын иеленгенін қуанышпен, мəртебемен мақтана жеткіземіз!

ЖАЗУШЫ КІТАБЫНЫҢ ТҰСАУЫ КЕСІЛДІ…

Әсет Иманғалиев және Дархан Сүлейменов Жаңа күн бағдарламасының “Жұлдызды жаңалықтар” айдарының қонақтары

Ал сiзге билет жеттi ме? ;))) #АйтылмағанМахаббат_ТеатрландырылғанӘнДуманКешi#ТЮЗ#Касса#Көрермен#14.11.2015