Мүсірепов театры Ақтауда!

Ғ.Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театры – шоқтығы биік қойылымдары және дарынды өнер майталмандарымен бірге маңғыстаулық көрермен қауышатын сәтті асыға күтеді.

17, 18, 19, 22 – қыркүйекте балаларға базарлық «Әріптер әлеміне саяхат» атты танымдық ертегісі;

17 қыркүйек С.Мұратбековтің «Жусан иісі» драмасы;

18 қыркүйек М.Мақатаевтың «Мен, ұмытылмаймын…» лирикалық драмасы;

19 қыркүйек С.Балғабаевтың «Енелер мен келіндер» комедиясы;

22 қыркүйек С.Ахмадтың «Келіндер көтерілісі» комедиясы қойылымдарын Н.Жантөрин атындағы музыкалық драма театрының сахнасында өтеді.

Басталуы: 19.00

Анықтама тел: 60-10-04, 8701-951-43-47

86 жылғы оқиға – Қазақ халқының басынан өткен небір нәубеттің нүктесі іспетті. Сол нүкте қойылып, елімізде бейбіт, тыныш заман орнады. Тәуелсіз ел болдық. Өз басшымыз, өз туымыз, өз әнұранымыз болды. Сол оқиғадан кейін қазақ дейтін өр халықты танитын болды әлем. Құрметтейтін, бас иетін болды. 86 жылы алаңға шыққан сол кездегі жастар – қазірде ұрпағын Тәуелсіз елде тәрбиелеп отырған бақытты жандар десек те, ол оқиға бұл кісілердің жүрегіне өшпес жара салған, ең қорқынышты да, қиын кезең болып естерінде қалып отыр. Жазықсыздан жазықсыз, қыршыннан қиылған жап-жас жолдастарынан көз алдында айрылып қалу – ешқашан ұмытылмаса керек. Наркомандар, бұзақылар деп түрмеге жапқанда, жазықсыз екендіктерін дәлелдей алмай ашынған шығар. Желтоқсан оқиғасына қатысып, Тәуелсiздiк үшiн күрескен аға-әпкелерiмiз, атап айтсақ, Республикалық “Желтоқсан-86″ Тәуелсiздiк қырандары” Халық қаһармандары қозғаласы төрайымы – Жүнiс Гүлбаһрам Есмұратқызы, “Желтоқсан-86” Республикалық тәуелсiздiк күрескерлерi – Сейтiмбет Үсiпхан ағамыз бен Сейтiмбет Гүлнар апамыз бүгiн #КейiпкерКелбетiмейман бұрышында қонақ болып, көрермендердiң сұрақтарына жауап бердi. Кездесуден естелiк суреттер.

ЕРБОЛ САДЫРБАЕВ: МЕН СОМДАҒАН РОЛЬ АҒАМНЫҢ ТАҒДЫРЫНА ҚАТТЫ ҰҚСАЙДЫ

«Сахнагер – 2018» ұлттық театр жүлдесінің иегерлері анықталды