Мәкіл Құланбаев 500-ден аса рөлдерге дубляж жасаған (ВИДЕО)

Мәкіл Құланбаевтың театр училищесіндегі алғашқы ұстазы Ольга Пыжова болыпты. Ал, театр  өнеріне кәсіби түрде баулыған ұстазы – Асқар Тоқпанов. Жас актердің сахнадағы алғашқы рөлі – Ғабит Мүсіреповтің «Қозы Көрпеш Баян сұлуындағы» Қодардан бастау алды.

Кейін Мұхтар Әуезовтің «Еңлік-Кебегіндегі» Есен, «Ақан сері – Ақтоқтыда» Науан хазірет сияқты үлкен рөлдерде шебер ойнап, өзін шыңдай түсті.

Мәкіл Құланбаев «Менің атым – Қожа» фильміндегі Қаратай рөлі арқылы кеңінен танылды. Бұдан кейін «Қилы кезеңде», «Атаманның ақыры», «Қош бол, Медеу», «Қауын» сынды оннан аса көркем фильмде түрлі рөлдерді сомдады.

ҚР Еңбек сіңірген әртісі Кәдірбек Демесін «Мәкіл ағаның фантазиясы ғажап болатын. Алғашқыда  образы көрерменге әсер етпейтіндей, сырттай қарағанда сенімсіздеу көрінгенімен, біраз көз үйретіп қарасаң, бәрібір сол айтылатын ойдың бойынан табылады. Тереңнен тартады»,-деп еске алады.

Мәкіл Құланбаев кинода 50-ге тарта рөлдерді сомдаған. Ал, теледидар мен радиода жүріп, 500-ден аса рөлдерге дубляж жасаған.

Ақпарат көзі: http://kaztv.kaztrk.kz/kz/news/portal/mekil-kulanbaev-500-den-asa-rolderge-dublyazh-zhasagan-video

Бүгін театрымыздың актрисасы, Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері -Күлжəмилə Белжанованың туған күні! Шын жүректен құттықтаймыз! Зор денсаулық, отбасына амандық, жемісті еңбек тілейміз! 100 жасаңыз!

Алматыда эпидемиялық жағдай күрделенуде: Ж. Бекшин қала тұрғындарын сақтық шараларын сақтауға шақырады

«Шыңырау түбінде». ПРЕМЬЕРА!