ЕРБОЛ САДЫРБАЕВ: МЕН СОМДАҒАН РОЛЬ АҒАМНЫҢ ТАҒДЫРЫНА ҚАТТЫ ҰҚСАЙДЫ

Ертең, яғни 21 қазанда «Хабар» арнасында жаңа телехикаяның тұсауы кесілмек. «Қыз жолы» деп аталатын туындыда бас рольдердің бірін сомдайтын актер Ербол Садырбаев «Қайырлы таң» бағдарламасында қонақта болды. Көбінесе комедия жанрындағы фильмдерде көрінетін актердың аталмыш телехикаядағы бейнесі қандай? Сондай-ақ, өзі сомдаған кейіпкер ролі жеке өміріне қаншалықты әсер етті? Оны сұхбат барысында біле аласыздар.

Ақпарат көзі: http://bmtv.kz/kz/entsiklopediya/bilgenge-marzhan/item/16405-erbol-sadyrbaev-men-somda-an-rol-a-amny-ta-dyryna-atty-sajdy

Бүгін сағат 17.00-де Білім жəне мәдениет телеарнасының “Өмір.Театр.Кино” бағдарламасынан театрымыздың актрисасы, Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері – Райхан Қалиолдина туралы сыр шертіледі. Қапы қалмаңыздар!

Сәния Ерзатқызының cахналық бейне жасаудағы актерлік ізденістері

1 Қыркүйек- “Білім күні” құтты болсын!