ЕРБОЛ САДЫРБАЕВ: МЕН СОМДАҒАН РОЛЬ АҒАМНЫҢ ТАҒДЫРЫНА ҚАТТЫ ҰҚСАЙДЫ

Ертең, яғни 21 қазанда «Хабар» арнасында жаңа телехикаяның тұсауы кесілмек. «Қыз жолы» деп аталатын туындыда бас рольдердің бірін сомдайтын актер Ербол Садырбаев «Қайырлы таң» бағдарламасында қонақта болды. Көбінесе комедия жанрындағы фильмдерде көрінетін актердың аталмыш телехикаядағы бейнесі қандай? Сондай-ақ, өзі сомдаған кейіпкер ролі жеке өміріне қаншалықты әсер етті? Оны сұхбат барысында біле аласыздар.

Ақпарат көзі: http://bmtv.kz/kz/entsiklopediya/bilgenge-marzhan/item/16405-erbol-sadyrbaev-men-somda-an-rol-a-amny-ta-dyryna-atty-sajdy

Жомарт Зейнәбіл, Ғ.Мүсірепов атындағы Қазақ Мемлекеттік Академиялық балалар мен жасөспірімдер театрының актері: БІЗ ӨНЕРГЕ ЖАҢА ҒАСЫРДЫҢ ЖАҢА ТОЛҚЫНЫ БОЛЫП КЕЛДІК

Театрымыздың актеры – сегіз қырлы, бір сырлы азамат Талғат Келімбетовті 1 желтоқсан күні туған күнімен шын жүректен құттықтаймыз! Денің сау, жақындарын аман, өнерің өрге жүзе берсін! Шығармашылық биіктерді бағындыруыңа тілектеспіз!

Сыншылар жүлдесі