Елордада «Дарын» сыйлығының иегерлері марапатталды

Астанада «Дарын» мемлекеттік жастар сыйлығының иегерлері анықталды. Тындырымды тірліктерімен қоғамдағы сан-саланың дамуына үлес қосып жүрген жеңімпаздарды Дін істері және азаматтық қоғам министрі Нұрлан Ермекбаев марапаттады.
Дарын мемлекеттік сыйлығы елімізде 1993 жылдан бері тапсырылып келеді. Оның негізгі мақсаты – қоғамның әлеуметтік-экономикалық, мәдени дамуына үлес қосқан жастарды қолдау. Еңбектерін елеу. Бүгін осы мақсатта 26 азамат арнайы дипломдармен марапатталып, қаржылай сыйлықтарға ие болды.

Ақпарат көзі: http://kaznews.kaztrk.kz/society/10987-elordada-daryn-syylygynyn-iegerleri-marapattaldy.html

«Тағдыр тақтасы» премьерасы

Данияр Базарқұлов: Тұзардың кейпін кешкендіктен, «Қара шекпен» маған қатты әсер етті

Құрметті театр сүйер қауым! Кербез Көкшеден келген Ш. Құсайынов атындағы Ақмола облыстық қазақ музыкалық драма театры Алматы қаласында қонақта. Театрдың гастрольдік репертуарымен таныс болыңыздар!