4 қараша күні театрымыздың бірқатар артистері мен қызметкерлері бастаған топ Алматы қалалық ардагерлер үйінде болып, көнекөз қарияларымызбен кездесіп қайтты.

Региональный фестиваль театров имени Жаната Хаджиева, заслуженного деятеля Республики Казахстан, лауреата премии «Тарлан», начнется в городе Жезказган с 8 ноября. Масштабный фестиваль проводится в рамках празднования 45-летнего юбилея казахского музыкально-драматического театра имени Серке Кожамкулова.

Астана қаласында ҚР Мәдениет және спорт министрлігінің жауапты xатшысы Уәлиев Қуатжан Серікқазыұлының төрағалығымен, министрлікке бағынысты мекемелердің баспасөз xатшыларымен кеңес отырысы өтті.