Бүгінгі “Кейіпкер келбеті” бұрышының қонағы, Халықаралық театрлар фестивалінің лауреаты – Данияр Базарқұлов көрермендермен кездесіп, сауалдарына жауап берді. Бүгінгі кездесу бұрышының екінші кейіпкері – Жанар Мақашева белгілі бір себептермен қатыса алған жоқ. Барша көрермендерден кешірім өтінеміз.

Астана қаласында ҚР Мәдениет және спорт министрлігінің жауапты xатшысы Уәлиев Қуатжан Серікқазыұлының төрағалығымен, министрлікке бағынысты мекемелердің баспасөз xатшыларымен кеңес отырысы өтті.

Құттықтаймыз!!!

АТА ЗАҢЫМ – АЙБЫНЫМ! КОНСТИТУЦИЯ КҮНІ!