12193586_1636698806589285_1770476906320915258_nБүгінгі ертегіні тамашалауға келген Іле ауданы бала-бақшасының тəп-тәтті балапандары. Бала-бақша ұжымы мен балақайлардың ата-аналарына шексіз ризашылығымызды білдіреміз. Театрдың бала тәрбиесінде алатын орны ерекше екенін Іле ауданынан келген көрермендеріміз тағы бір дәлелдеп берді. Қара шаңырағымыздың тәрбиелік мәні зор қойылымдары мен ұлтымыздың мәдениетін, дəстүрін бойына сіңіріп өскен балалар – болашағымыздың жарқын бейнесі!!! Бүлдіршіндеріміз аман болсын!

Ғ.Мүсірепов театры 71-ші маусым 2016 жыл Желтоқсан айының репертуары

«Махаббат хаттарын» көруге театрға шақырамыз!

АҚБОТА ҚАЙМАҚБАЕВА: ДРАМАЛЫҚ РӨЛДЕРДІ СОМДАУ – АКТРИСАНЫҢ ШЫҢДАУЫНА ӘСЕР ЕТЕДІ