ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕ ТАЗА СӨЙЛЕЙТІН ОҚУШЫ ЛЮБОВЬ ДУДЧЕНКО МҮГЕДЕК ЖАНДАРҒА АРНАЛҒАН РОБОТ ЖАСАДЫ

Бағдарлама тақырыптары:    – Назарбаев зияткерлік мектебінің оқушысы әрі өнертапқыш Любовь Дудченконың мүмкіндігі шектеулі жандарға көмек беретін робот жасады;  – Ғ. Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театрының режиссері Жанат Хаджиев шығармашылығы;  – Қазанғап Тілепбергенұлының домбырасы араға 90 жыл салып, қайта жаңғырды;  – Ғ. Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театры әдебиет бөлімінің меңгерушісі, ақын Бақыт Беделхан.

Ақпарат көзі: http://bmtv.kz/kz/telezhoabalar/tulga/ajyrly-ta/item/18637-ajyrly-k-n-17-03-16

Қазақ КСР-ының еңбек сіңірген әртісі, Мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Мәкіл Құланбаев 90 жаста

Айгүл Иманбаеваның бағын ашқан театр мерейтойын студенттермен бірге тойлады. Толығырақ 20:15-те #Headliner бағдарламасынан көріңіздер! #ТВ #Алматы #ХитТВ #HITTV

Театрымыздың актеры Ербол Садырбаев “Жаңа күн” бағдарламасының студия қонағы. #ЖаңаКүн.