12144830_1633580840234415_3606640174864164923_nҚазақстанның еңбек сіңірген қайраткері, “Дарын” мемлекеттік сыйлығының лауреаты, театрымыздың актрисасы – Әсел Мәмбетованы Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясының профессоры атағын алуымен шын жүректен құттықтаймыз! Еңбегіңіздің жемісін көріңіз!!!

Город Алматы встретил и проводил артистов Саха театра овациями

Театр жəне кино актрисасы, əнші, тележүргізуші – Айгүл Иманбаеваның театр көрермендерімен қызықты кездесуінен естелік #сурет #Кейіпкеркелбеті

«Дарын» мемлекеттік жастар сыйлығының жеңімпаздары марапатталды