Актриса, әнші, тележүргізуші “Дарын” мемлекеттік сыйлығының лауреаты – Айгүл Иманбаеваны, осы маусымда репертуардағы театр қойылымдарынан көре аласыздар.

Актр12143266_1633584140234085_5633949254878543347_nиса, әнші, тележүргізуші “Дарын” мемлекеттік сыйлығының лауреаты – Айгүл Иманбаеваны, осы маусымда репертуардағы театр қойылымдарынан көре аласыздар.

“Телғара” спектаклінің қазіргі хал-күйі

Бүгінгі апталық кеңесіміз ҚР ТҰҢҒЫШ ПРЕЗИДЕНТІ КҮНІНЕ арналып, Тараз қаласында өткен “Тұңғышбай Əл-Тарази Таразға шақырады” халықаралық театрлар фестивалінің жүлдегерлерін марапаттаумен жалғасты. Фестивальге Г.Хугаевтың “Қара шекпен” спектаклі қатысып, қойылымның басты рольдерін сомдайтын артистеріміз, атап айтсақ, Лидия Кəден – “Ең үздік əйел бейнесі”, Ербол Садырбаев – “Ең үздік ер адам бейнесі” номинациялары бойынша жеңіске жетті. Шын жүректен құттықтаймыз! Мүсірепов театры жасасын!

Ғабит Мүсірепов театрында “Жусан иісі” драмасы қойылады