Актриса болғысы келiп, театр сахнасында роль ойнауды армандап, ата-анасының қалауымен басқа салада бiлiм алып жүрген батыл көрерменнiң бүгiн бiр арманы орындалды. Сүйiктi артiстерiнiң қасында, өздерi армандаған киелi сахнада өзiн актриса ретiнде сезiнген қос аруға арнайы сый да табысталды. #АйтылмағанМахаббат — в Тюз Им.габита Мусрепова.

70 жылдық мерейтойға орай театр бізді қалай таңғалдырмақ?

«МАХАББАТ ХАТТАРЫ» ДРАМАСЫНЫҢ ПРЕМЬЕРАСЫНА ШАҚЫРАМЫЗ!

Историческую драму «Клятва» посвятили 550-летию Казахского ханства (ФОТО)