“Айтылмаған махаббат” атты театрландырылған ән-думан кешіне шақырамыз!

Ғ. МҮСІРЕПОВ  АТЫНДАҒЫ  ҚАЗАҚ  МЕМЛЕКЕТТІК  АКАДЕМИЯЛЫҚ

БАЛАЛАР  МЕН  ЖАСӨСПІРІМДЕР  ТЕАТРЫ

БАСПАСӨЗ ХАБАРЛАМАСЫ

Халықаралық студенттер күніне арналған

«АЙТЫЛМАҒАН МАХАББАТ»

театрландырылған ән-думан кешіне шақырамыз!

Өтетін  орны:    Ғ. Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театры
Өтетін  күні: 14 қараша, 2015 жыл
Басталуы: 18.30-да
Театр – барлық өнердің басын қосып тұрған киелі шаңырақ. Сол шаңырақтың 70 жылдығы аясында «Студенттер күніне» орай  «Айтылмаған махаббат» атты  театрландырылған ән-думан кешін ұйымдастырып отырмыз.
Театр тарихы актер өмірімен өрілгенімен, көрермен көңілі мен  пейілі әрқашан да біз үшін қымбат.
Бұл кеш – театр актерларының сол, аса  қадірлі көрермендерге деген тартуы – ақ жарылып, айталмай жүрген махаббаты.
Ал, ақ махаббат айтылған жерде ойланбай, толғанбай, тебіренбей, шаттанбай, қуанбай қайтпайсыздар..!
Қайталанбас бақыт пен қайта айналмас уақыт-сахнасындағы  ғажайыпқа асығыңыздар!
Қадірлі көрермен – құрметті жастар, сіздерге деген кіршіксіз махаббатпен – Театр!

БАСПАСӨЗ БӨЛІМІ:

273-22-48

Майя 87019050575,

Гүлназ 87026011557

e-mail: teatr_musrepov@mail.ru

www.teatr-musrepov.kz

Театрымыздың режиссеры, ҚР еңбек сіңірген артисі Мұрат Ноянбайұлы Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сыйлығының лауреаты, ақын Мұқағали Мақатаевтың 85 жылдық мерей тойына арналған төс белгімен марапатталды. Құттықтаймыз!!!

«Көңіл толқыны». Қазақстан жазушылар одағы

Бүгінгі апталық кеңесіміз ҚР ТҰҢҒЫШ ПРЕЗИДЕНТІ КҮНІНЕ арналып, Тараз қаласында өткен “Тұңғышбай Əл-Тарази Таразға шақырады” халықаралық театрлар фестивалінің жүлдегерлерін марапаттаумен жалғасты. Фестивальге Г.Хугаевтың “Қара шекпен” спектаклі қатысып, қойылымның басты рольдерін сомдайтын артистеріміз, атап айтсақ, Лидия Кəден – “Ең үздік əйел бейнесі”, Ербол Садырбаев – “Ең үздік ер адам бейнесі” номинациялары бойынша жеңіске жетті. Шын жүректен құттықтаймыз! Мүсірепов театры жасасын!