БАҚ жаңалықтары Мекеме жаңалықтары Мемлекеттің жаңалықтары

Ақтоты Райымқұлова Жасталап Санауовты “Құрметті спорт қызметкері” төсбелгісімен марапаттады

Бүгін Мәдениет және спорт министрі Ақтоты Райымқұлова каратеден ұлттық құраманың бас бапкері Жасталап Санауовты “Спорт саласының құрметті қызметкері” төсбелгісімен марапаттады.

Естеріңізге сала кетейік, каратеші Дархан Асаділов Токио Олимпиадасына жолдаманы алдын ала жеңіп алған. Қазір Дархан олимпиадалық және халықаралық рейтингте бірінші орында тұр.

Бұл қазақ спорты үшін тарихи жағдай. Себебі аталған спорт түрі алғаш рет олимпиада қатарына қосылды.

Ақпарат көзі: https://www.gov.kz/memleket/entities/mcs/press/news/details/113088?lang=kk

Бүгінгі қуанышты күннен естелік #сурет #Серпер #БақытТушаев #БейбітКамаранов

“Алтын сақа” атты балалар фестивалінің ашылуынан фоторепортаж.

“ЖАҢА ФОРМА КЕРЕК! ОЛ БОЛМАСА, ТЕАТРДЫҢ БАРЫНАН ЖОҒЫ!” Елік Нұрсұлтанның “Шағала” спектакліне талдау.