6-желтоқсан күні Ғ.Мүсірепов театры мен “Тамшы” ғылым жəне мәдени қоры бірлесіп, “Тарихын тасқа таңбалаған – Қазақ елі” атты театрландырылған кеш өткізді. Мерекелік бағдарламада ұлттық салт-дəстүріміз бен тарихымызды жəне отаншылдықты дəріптейтін арнайы театрландырылған қойылымдар, дәстүрлі əн-күйлеріміз бен ұлттық билеріміз орындалды.

Талантты актер – театр шырағы

Театр директоры, “Дарын” мемлекеттік сыйлығының иегері, Қазақстан Жастар Одағы сыйлығының лауреаты – Сәбит Әбдіқалықов “таңшолпан” бағдарламасында қонақта

Ғабит Мүсірепов атындағы мемлекеттік балалар мен жасөспірімдер театры жаңа маусымын бастады