16 қараша күні театрымыздың артисі, Халықаралық театрлар фестивалінің лауреаты, киноактер – Данияр Базарқұловтың туған күні! Шын жүректен құттықтаймыз! Деніне саулық, отбасы мен жақындарына амандық, еңбегіне жеміс, шығармашылық жеңіс, биік шыңдар тілейміз!!!

Біздің ұжым! Театр директоры – Қазақстан Жастар Одағы сыйлығының иегері, “Дарын” мемлекеттік сыйлығының лауреаты Сəбит Əбдіқалықов; Театр актрисасы – ҚР еңбек сіңірген артисі Лидия Кəден; Театр директорының бірінші орынбасары, Мəдениет қайраткері Талғат Есеналиев.

25-қараша күні театрымызда “Кейіпкер келбеті” қонақ бұрышының кезекті кездесуі өтеді. ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ТҰҢҒЫШ ПРЕЗИДЕНТІ КҮНІне орай ұйымдастырылған кездесуіміздің қадірлі қонағы, ҚР халық артисі – Роза Əшірбекова.

Қазақ хандығының 550 жылдығына орай, театрымыздың бірқатар қызметкерлері алғыс хаттар жəне медальдармен марапатталды. Шын жүректен құттықтаймыз!