13 қараша күні Ғабит Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театрында өткен Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері”Дарын”мемлекеттік сыйлығының иегері,керемет әнші,тамаша актриса еліміздің елеулі,халқымыздың қалаулы ерке қызы Әсел Мәмбетова ханыммен тамаша сұхбаттасу болды!!рахмет.

13 қараша күні  Ғабит Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық  балалар мен жасөспірімдер театрында өткен Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері”Дарын”мемлекеттік сыйлығының иегері,керемет әнші,тамаша актриса еліміздің елеулі,халқымыздың қалаулы ерке қызы Әсел Мәмбетова ханыммен тамаша сұхбаттасу болды!!рахмет.

М.Әуезов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық драма театрының ұжымын шын жүректен құттықтаймыз!

25-қараша күні театрымызда “Кейіпкер келбеті” қонақ бұрышының кезекті кездесуі өтеді. ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ТҰҢҒЫШ ПРЕЗИДЕНТІ КҮНІне орай ұйымдастырылған кездесуіміздің қадірлі қонағы, ҚР халық артисі – Роза Əшірбекова.

Премьера. Ғ.Мүсірепов театрында «Телғара» спектаклі қойылады