Казахский Государственный Академический театр для детей и юношества имени Габита Мусрепова
Новости учреждения

10 қараша күні “Кейiпкер келбетi” мейман-бұрышының қонақтарымен болған сырлы сұхбат өз дәрежесiнде өттi. Әртiстер өздерiнiң сүйiктi көрермендерiнiң қиын да, қызық сұрақтарына барынша шынайы жауап берiп, аяқ асты бiлдiрiлген өтiнiштерiн жерге тастамай, ән айт десе ән айтып, роль ойна десе, оған да саспай, барынша корермендерге әдемi, сырлы сұхбат ұсына бiлдi. Әзiлi жарасқан актерлар – бiздiң – фан-клубтың дайындаған күтпеген тапсырмасын да ойдағыдай алып шықты. Бүгiн келген барлық көрермендердiң атынан шынайы, әдемi, әсерлi сұхбаттары үшiн актерларға үлкен рахмет айтамыз! Қысылмай, еркiн өз ойларын айтып, сұрақ қойып, сұхбаттың қызықты өтуiне үлес қосқан барша көрермендерге де алғысымыз шексiз! Театрда жүздесейiк!!!

Извините, этот техт доступен только в “казахский”.

Football Player on The Field, Popular Sport

Мүсірепов театрында Халықаралық балаларды қорғау күніне орай мерекелік шара өтті

Қара шекпен” спектаклі. Авт. – Г.Хугаев; Реж. – А.Маемиров; Тұзар – Д.Базарқұлов; Қосүрей – Л.Кəден #Мүсіреповтеатры #Қарашекпен