Өткен маусымның жарқын премьерасы, көптің көңілінен орын алған “ҚҰЛАГЕР” soundrama-сының режиссері Молдағали Фархат Ерланұлы ресми түрде театрымыздың режиссері қызметіне тағайындалды.

Ф. Молдағали – Ә.Мәмбетов, А.Тоқпанов, Р.Сейтметов, Ж.Хаджиев, М.Байсеркенов, Е.Обаев сынды сайыпқырандардың ізін жалғап келе жатқан, ешкімге ұқсамайтын өзіндік қолтаңбасы бар дарынды режиссерлардың бірі.
Бүгінде, мәдениетіміздің өркендеуі жолында аянбай еңбек етіп, әлем театрлары сахналарында дамыған soundrama жанрын елімізге әкеліп, тың жанрды төл мәдениетімізбен ұштастырып, жаңа леп сыйлаған  талғампаз суреткердің алдағы еңбек жолына шығармашылық толағай табыстар тілейміз!

Бүгін көпшілік қауымға Д.Жолжақсыновтың “Құнанбай” фильмі жол тартады. Көптен күткен премьера құтты болсын! Қазақ киносы жасасын!

1 Қыркүйек- “Білім күні” құтты болсын!

Жамантас жайлауында