Театрымыздың патша көңіл көрермендері‼️

Алматы қаласының мемлекеттік Бас санитариялық дәрігері Ж.Бекшиннің 10.03.2021 ж., № 9-шы Қаулысында: карантиндік талаптардың күшеюіне байланысты, үстіміздегі жылдың 13 наурызынан бастап, Алматы қаласындағы театрлар мен кинотеатрлардың жұмысын уақытша тоқтату туралы бекітілген.

Осыған орай, театр репертуары бойынша алды бұрын “ТИКЕТОН” сайты арқылы сатып алынған билеттеріңізді сайтқа немесе театр кассасына қайта өткізулеріңізді сұраймыз!

Ғ.Мүсірепов атындағы балалар мен жасөспірімдер театры Ақтөбе қаласына гастрольдік сапармен барады!

“Кейіпкер келбеті” бұрышының қонақтары мен көрермендер арасындағы сыр-сұхбат кешінен #сурет

Шын жүректен құттықтаймыз!!!#Қазақтеатрыжасасын