Театрымыздың актрисасы, Қазақстан Жастар Одағы “Серпер” сыйлығының лауреаты – Жанар Мақашева, Əзиз Бейшеналиевтің “ИГРА НА ВЫЛЕТ” фильмінде Аида рөлін сомдауда. Фильмнің тұсаукесері 24-қараша 7 арнадан көрсетілмек.

Мұқағали Мақатаевтың елесі театр сахнасынан көрінгені рас па?

Ғ.Мүсірепов театрына Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігінің «Адалдық алаңы» жобалық кеңсе жетекшісі Марат Камзолдаев келіп жобалық кеңсенің алдағы жұмыс жоспары талқыланды.

Театрымыздың актрисасы Анар Əділованы үшінші рет ана атануымен шын жүректен құттықтаймыз! Сәбиінің бауы берік, өмір жасы ұзақ болсын!!!