Театр жəне кино актрисасы, əнші, тележүргізуші – Айгүл Иманбаеваның театр көрермендерімен қызықты кездесуінен естелік #сурет #Кейіпкеркелбеті

Ғ.Мүсірепов театры талантты артистер шоғырланған мықты ұжым ғана емес, талапты спортшылар жиналған ұжым екенін тағы бір дәлелдеп берді. ҚР ТҰҢҒЫШ ПРЕЗИДЕНТІ КҮНІНЕ Хабар телеарнасы “Жаңа күн” бағдарламасының арнайы ұйымдастыруымен өткен, Алматы қаласындағы өнер ордалары арасындағы Волейбол жарысында театрымыз I орын иеленгенін қуанышпен, мəртебемен мақтана жеткіземіз!

Бүгін көпшілік қауымға Д.Жолжақсыновтың “Құнанбай” фильмі жол тартады. Көптен күткен премьера құтты болсын! Қазақ киносы жасасын!

«Алдар көсе» рэп билеп жүр…