Театр «…Бір сен үшін тудым…» трагедиясына шақырады

Алматыда 17-18 маусым күндері  Ғ.Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театрында «…Бір сен үшін тудым…» трагедиясының премьерасы болады.

У.Шекспирдің «Ромео – Джульетта» деп аталатын туындысы бойынша сахналататын бұл қойылымның қоюшы-режиссері Жұлдызбек Жұманбай. Қоюшы-суретшісі – Нұржан Саменов. хореографы – Карина Джиренбаева, киім суретшісі – Назым Тоғжанова, сахна сайысын дайындаған Мақсат Рахмет. Ал режиссердің ассистенті – Әсет Иманғалиев.

Ақпарат көзі: http://www.qazaq-alemi.kz/news?id=2837

Бүгін театрымыздың дарынды актеры Руслан Ахметовтің дүние есігін ашқан күні! Шын жүректен құттықтаймыз! Шығармашылық шыңдар мен биік белестер тілейміз!

Алматыда «Махаббат хаттары» спектаклінің премьерасы өтті

Әр қойылымы — бір олжа