Театрға онлайн билеттерді ticketon.kz сайтынан ала аласыздар. #ТИКЕТОН #Мүсіреповтеатры #Желтоқсанжелi

Театрымыздың актеры – сегіз қырлы, бір сырлы азамат Талғат Келімбетовті 1 желтоқсан күні туған күнімен шын жүректен құттықтаймыз! Денің сау, жақындарын аман, өнерің өрге жүзе берсін! Шығармашылық биіктерді бағындыруыңа тілектеспіз!

ЖАСТАР ТЕАТРЫ ЖҮРІП ӨТКЕН ЖОЛ

Театрымыздың режиссеры, ҚР еңбек сіңірген артисі Мұрат Ноянбайұлы Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сыйлығының лауреаты, ақын Мұқағали Мақатаевтың 85 жылдық мерей тойына арналған төс белгімен марапатталды. Құттықтаймыз!!!