Танымал актер Дархан Дайырбек өмірден өтті

Қалың көпшілікке “Терісқақпай” театры арқылы танылған белгілі актер Дархан Дайырбек өмірден өтті, деп хабарлайды Oinet.kz ақпарат агенттігі.

Дайырбек Қаралы хабарды журналист әрі қоғам белсендісі Сәуле Әбілдаханқызы жеткізді.

– “Курстасым Дархан Дайырбек те өтті өмірден. Алла алдынан жарылқасын! Ақжол, құлыншақ, бекем бол! Курстастарыма, Дарханның туыстарына қайғырып көңіл айтамын. Иманы саламат болсын! Ақ көңіл, жаны жайсаң жан еді. Кеше Жәмиламен сөйлескем. Бүгін түсіме кіріп еді. Таңғы 4-те оянып кеткем. Сезіп едім. Құдай-ай. Өзің сабыр бер”, – деді ол Facebook желісіндегі парақшасында. Актердің әріптесі әрі досы Асқар Наймантаев та марқұм туралы әсерлі жазба қалдырды.

– “Қайтейін-ай! Алыста болып аңырап, жырақта жүріп жер сипап қалдым-ау, ағайын Жаным-оу, Дархан-оу, енді қайтем! Таныстың бәрін жұмылдырсақ та тынысыңды аша алмадық қой. Жан досың, серігің Ұлан күндіз түні жоғыңды жоқтап, керегіңді жеткізсе де араша бола алмадық. Сенің жұтар бұр жұтым суың, терең дем алар ауаң бола алмадым. Қабақ шытпай қиындықты жымиып жеңуші едің. Сенің қателігіңді де қайталай алмаймыз ау енді. Терісқақпайдың да қатары сөгілді халқым, оны енді бүтіндей алмаймын. Бақұл бол”, – деді ол Facebook желісіндегі парақшасында.

Ақпарат көзі: https://www.oinet.kz/e/action/ShowInfo.php?classid=51&id=21713

10-қараша күні сағат 17.15-те “Кейіпкер келбеті ” бұрышының қонақтары, киелі сахнадағы кейіпкерлерін нақышына келтіріп сомдайтын талантты артистер, театр сүйер қауымға “Қозы Көрпеш – Баян сұлу” қойылымындағы басты рөлдерімен танылған Бейбіт Камаранов, Сәния Ерзат жəне Елдар Отарбаев көрермен сұрақтарына жауап береді. Қызықты кездесудің куəсі болғыңыз келсе, театрға келіңіз! #Театр #өнер #Қозы #Баян

“Алтын сақа” балалар фестивалі жайлы

Мүсірепов театрында Халықаралық балаларды қорғау күніне орай мерекелік шара өтті