ТҰСАУКЕСЕР. «АҚҚУЛАР ҰЙЫҚТАҒАНДА»….

Ғабит Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театрында «Аққулар ұйықтағанда» спектаклінің премьерасы өтті. Драмалық қойылымның авторы –  жазушы-драматург Нұрғали Ораз. Режиссері – Ержан Қауланов.Мұқағали Мақатаевтың туған күніне орай ұйымдастырылған қойылымның негізгі идеясы – ұрпақ мәселесі. Өткен мен бүгінгінің арасындағы сабақтастық. Ақиық ақын поэмасында баласының өмірі үшін күрескен ана болса, қойылымда ұлы шетел асып, кемпірі қайтыс болған жалғыз қалған адамның басындағы қиындық сахналанады. Назарларыңызға спектаклден фотосуреттер ұсынамыз. Ал, сюжеті қызықтырса, театрға барып, қойылымды көзбен көрейік. «Аққулар ұйықтағанда» драмасы театрда 16, 23 ақпан күндері көрсетіледі.

Ақпарат көзі: http://kazgazeta.kz/?p=64979

“Аманат” концерт-спектаклінің премьерасы өтті

Роза Әшiрбекова – өмiрiн театрға арнаған жан. Сахнада сан түрлi рольдердi сомдап, өмiрде жан-жағына шуақ шашып жүрген, театр әртiстерiнiң анасына айналған аяулы кiсi. ҚР Халық әртiсi атағынан бөлек, көрермендерiнiң ыстық ықыласына, шынайы сүйiспеншiлiгiне бөленген ардақты ана! Өмiр жолы ұрпаққа үлгi боларлық анамызға арналған өлеңдi өздерiңiзге ұсынамыз.

Жақында премьера