Мүсірепов театры екінші жыл қатарынан Алматы облысы, Іле ауданы әкімшілігімен бірлесіп, “Театр – өмір айнасы” атты іс-шара өткізуді дәстүрге айналдырған. Биыл да осы мәдени іс-шара өз жалғасын табуда. 10-қараша сағат 12.00-де Ш.Құсайыновтың “Алдар көсе” ертегісі, сағат 15.00-де И.Ғайыптың “Естайдың Қорланы” махаббат-намасы; 11-қараша күні сағат 12.00-де Ш.Құсайыновтың “Алдар көсе” ертегісі, сағат 15.00-де “Күшік күйеу” комедиясы Іле ауданы көрермендері үшін сахналанбақ.

Театрымыздың актрисасы, ҚР еңбек сіңірген артисі, “Құрмет” орденінің иегері – Лидия Кәден апамызды “ПАРАСАТ” орденіне ие болуымен шын жүректен құттықтаймыз!

Алматы қалалық Ардагерлер үйінің ұжымы шарттар күніне орай өз өнерлерін паш етіп, əдемі көңіл сыйлағаны үшін театр директоры мен ұжымға ризашылықтарын алғыс хатпен білдірді.

«Ұлттық домбыра күні» концерті