Мүсірепов театры екінші жыл қатарынан Алматы облысы, Іле ауданы әкімшілігімен бірлесіп, “Театр – өмір айнасы” атты іс-шара өткізуді дәстүрге айналдырған. Биыл да осы мәдени іс-шара өз жалғасын табуда. 10-қараша сағат 12.00-де Ш.Құсайыновтың “Алдар көсе” ертегісі, сағат 15.00-де И.Ғайыптың “Естайдың Қорланы” махаббат-намасы; 11-қараша күні сағат 12.00-де Ш.Құсайыновтың “Алдар көсе” ертегісі, сағат 15.00-де “Күшік күйеу” комедиясы Іле ауданы көрермендері үшін сахналанбақ.

Тарлан актерге тақта орнатылды

Балалар мен жасөспірімдер театрына – 70 жыл