“Сахна сырлары” (05) – 22.12.2015. АКТЕР ЖОЛЫ

Әсет Иманғали 2006 жылдан бері Ғ.Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар театрында актер болып еңбек етеді. 2013 жылы Қазақстан Жастар Одағы «Серпер» сыйлығының лауреаты атанды. Жас актердің ойнаған рөлдері көп-ақ. Т.Ахтановтың «Күшік күйеуінде» – Тюрянчикті, М.Хасеновтің «Жұбайлар-ай, жұбайларында!» – Есетті, Қ.Мұхамеджановтің «Бөлтірік бөрік астындасында»- Әнуарді, Ғ.Мүсіреповтің «Ақан сері-Ақтоқтысында» – Жалмұқанды, «Қозы Көрпеш – Баян сұлуда» -Қодарды ойнап, өнер сүйер қауымның ықыласына бөленді.
Снимок экрана от 2015-12-29 19-14-12456456

ЛИДИЯ КӘДЕНОВА, Ғ.МҮСІРЕПОВ АТЫНДАҒЫ ҚАЗАҚ МЕМЛЕКЕТТІК АКАДЕМИЯЛЫҚ БАЛАЛАР МЕН ЖАСӨСПІРІМДЕР ТЕАТРЫНЫҢ АКТРИСАСЫ, ҚР ЕҢБЕК СІҢІРГЕН АРТИСІ: ӨНЕРГЕ ІҢКӘР ЖАННЫҢ НИЕТІ ТҮЗУ БОЛАДЫ

Құрметті көрермендер

«Таңшолпан». «Супер Серкеш» комедиясы көрермен назарына ұсынылды