Дүйсенбі, Желтоқсан 6, 2021

Сәуір айының 17-і күні Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігі  жанынан  құрылған ведомстволық бағынысты мәдени ұйымдарының қызметкерлері арасында қаланы көгалдандыру акциясы өтті.

Шараның мақсаты – қоғамды қоршаған ортаны қорғауға қатысуға шақыру,қала аумағын көгалдандыруға үлес қосу болып табылады. Іс-шараға Алматы қаласында орналасқан мәдени ошақтармен қатар, Ғ.Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театрының ұжымы да ат салысты. Театрымыздың белді актерлары Әсет Иманғали мен Бейбіт Камаранов ұжым атынан акцияда бой көрсетті. Аталмыш іс-шара өз жалғасын табады деп сенеміз!

«Жаңа есім» айдарының бүгінгі кейіпкері – Ернат Күншібаев

Айгүл Иманбаева: Тәуелсіздігімізді мәңгі ету үшін әр қазақтың жүрегі елім деп соғып, рухы мықты болуы керек

ЖАСТАРДЫҢ НАЗАРЫНДАҒЫ «ЖАС АБАЙ».