СӘБИТ ӘБДІҚАЛЫҚОВ М. ӘУЕЗОВ АТЫНДАҒЫ АКАДЕМИЯЛЫҚ ДРАМА ТЕАТРЫНЫҢ ДИРЕКТОРЫ ҚЫЗМЕТІНЕ КЕЛДІ

Актер, Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері Сәбит Әбдіқалықов  Ғабит Мүсірепов атындағы балалар мен жасөспірімдер театрының директоры қызметінен босатылды.
Ғ. Мүсірепов театрының директоры болып төрт жыл қызмет еткен танымал актер енді Алматы қаласындағы Әуезов театрының басшылық қызметіне  тағайындалды.

Оған дейін, бұл қызметте жақында ғана Жүргенов өнер академиясының ректоры атанған Асхат Маемиров болған.

А не голубая ли наволочка у твоей подушки?

«Судағы із» сериалдарды жаңа деңгейге көтереді

БАҚ БІЗ ТУРАЛЫ. “Өнердің деңгейі көрермен санымен өлшенбейді”. Театрымыздың актеры, тележүргізуші – Рахман Омардың “Түркістан” газеті тілшісіне берген сұхбаты. ‪#‎Мүсіреповтеатры‬ ‪#‎РахманОмар‬ ‪#‎Түркістангазеті‬