Құрметті көрермен! 14-қараша сағат 18.30-да студенттер күніне арналған ”Айтылмаған махаббат” театрландырылған ән-думан кешіне шақырамыз! Жастық шақтың ұмытылмас сол бір қызықты сәттерін суреттейтін әдемі кештің куәсі болғыңыз келсе, театрға келіңіз!!!

“Жаңа күн” студиясының қонағы – театр және кино актеры Елдар Отарбаев

Достар! Биз ашылдык!! Ардайым сиздерге есигимиз ашык!!!! Мекен-жайы: Алматы к. мкр.Таугул-3 аныктама тел: 8(727) 385 84 93, 8702 461 88 61, 8707 561 71 71. @ai_studio.kz

Әсет Иманғалиға қару кезенген кім?