Әмина Өмірзақованы еске алу кеші өтеді

Ғ. Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театры және Алматы қаласының әкімдігі ұйымдастыруымен Қазақстанның халық артисі, Мемлекеттік сыйлықтың лауреаты, «Отан» орденінің иегері, біртуар актриса – Әмина Өмірзақованың туғанына 100 жыл толуына арналған еске алу кеші өтеді.

16 наурызға жоспарланған бағдарламаға сай сағат 15.00-де баспасөз конференциясы өтсе, сондай-ақ, сағат 16.00-де «АНА ТУРАЛЫ АҢЫЗ» атты актрисаны еске алу кеші басталады.

Еске алу кеші – аңыз актрисаның ЮНЕСКО көлемінде атап өтілетін мерейтойлық іс-шаралары аясында жүзеге аспақ… Жарқын бейне жайында жылы естеліктер айтылар сырлы басқосуда бірге болайық!

Ақпарат көзі: http://massaget.kz/layfstayl/madeniet/teatr/56360/

МҰРАТ АХМАНОВ: БІЗГЕ ҚАЗАҚТЫҢ ОРЫСТАН КӨРГЕН ҚИЯНАТЫН КӨРСЕТПЕҢДЕР ДЕП ЖАТҚАН ЕШКІМ ЖОҚ

Балалар спектакльдерінің тұңғыш фестивалі ашылды

Jaguar F-Type on display at the LA Auto Show