“Мұз патшайымы” спектаклі қойылды

Алматыдағы Ғабит Мүсірепов атындағы Қазақ Мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театрында “Мұз патшайымы” спектаклі қойылды.

Жаңа жыл қарсаңында көрермен назарына ұсынылған қойылымның алғашқы премьерасы мүмкіндігі шектеулі балалар мен көпбалалы отбасыларға қайырымдылық мақсатында тарту етілді. “Мұз патшайымы” музыкалық спектаклі Ганс Кристиан Андерсен мен Евгений Шварц ертегілерінің желісі бойынша жасалған. Қойылымға 1200-ге жуық жағдайы төмен балалар қатысып, адамзат пен табиғатты байланыстыратын тың туындыға тәнті болды. Одан соң Алмалы әкімдігі бүлдіршіндерге мерекелік концерт ұйымдастырып, жаңа жылдық сыйлықтар табыстады.

Бауыржан Жақсымбет

Ақпарат көзі: https://qazaqstan.tv/news/120616/

Жақында премьера

Алматыда жаңажылдық қайырымдылық шыршасы өтті

«Жыл премьерасы» номинациясы бойынша  Ғабит Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театрының “ҚҰЛАГЕР” спектаклі ЖЕҢІСКЕ жетіп, ЛАУРЕАТ атанды.