Мүсірепов театрының актеры, Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері Қадырғазы Қуандықов ағамыз бен театр қызметкері, керемет жан Жібек Рахатова “БРИГАДА” комедиялық телехикаясының түсірілімінде. 9-қараша күні тұсауы кесілер туындыны 31 арнадан көре аласыздар.

Бақыт ТУШАЕВ: АКТЕР БОЛУЫМА СЕБЕПШІ БОЛҒАН ЖОҚШЫЛЫҚ

“Қайырлы күн” бағдарламасы. “ОЛ” моноспектаклін барып көрдіңіз бе?

Қара шекпен” спектаклі. Авт. – Г.Хугаев; Реж. – А.Маемиров; Тұзар – Д.Базарқұлов; Қосүрей – Л.Кəден #Мүсіреповтеатры #Қарашекпен