Ғ.Мүсірепов театрына Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігінің «Адалдық алаңы» жобалық кеңсе жетекшісі Марат Камзолдаев келіп жобалық кеңсенің алдағы жұмыс жоспары талқыланды.

Бүгін Ғ. Мүсірепов  атындағы  Қазақ  мемлекеттік  академиялық балалар  мен  жасөспірімдер  театрына Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігінің «Адалдық алаңы» жобалық кеңсе жетекшісі Марат Камзолдаев келіп жобалық кеңсенің алдағы жұмыс жоспары талқыланды. Кездесуде театрымыздың әкімшілік-басқару мүшелері: театр басшысы Азамат Сатыбалды, директордың орынбасарлары, және «Адалдық алаңы» жобалық кеңсе жетекшісі Нүсіпәлі Ұлан және басқару бөліміндегі басқа да жауапты мамандар қатысты.

Жобаның басты мақсаты – мемлекеттік қызмет көрсету сапасын арттыру, сыбайлас жемқорлықтың алдын алу және театр қызметкерлері мен көрермендер үшін қолайлы жағдай жасау.  Мемлекеттік ұйымдардың жұмысы ашық болуға тиіс. Ол үшін ауқымды қоғамдық бақылау енгізілуде. Осы орайда аталған және көптеген мәселелер туралы Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігінің «Адалдық алаңы» жобалық кеңсе жетекшісі Марат Камзолдаев айтып өтті.

14 қараша күні көптен күткен кеш өз деңгейiнде өттi. Нағыз актердiң iшкi жан әлемiн, көрермендерге деген шынайы сезiмiн, махаббатын жеткiзуге тырысқан әдемi, әсерлi, ұмытылмас кеш болды. Олар көрермендерiне айтпайды махаббатын… сезiндiредi, бiлдiредi. Лирикалық кешпен басталып, көрерменнiң бiразын мұңға батырып барып, әдемi әзiлмен қыран-топан күлкiге қарық қылды. Бүгiнгi кеш – әртiстер мен көрермендердi бiр-бiрiне жақындата түскен ерекше кеш болды. Олар көрермендерге шынайы махаббатын сездiрсе, көрермендер олар күткен риясыз сүйiспеншiлiкпен қол соқты. Ризалығын бiлдiрдi. Барлығыңызға үлкен рахмет! Еңбектерiңiз жансын! Бiз сiздердi жақсы көремiз!

4 қараша күні театрымыздың бірқатар артистері мен қызметкерлері бастаған топ Алматы қалалық ардагерлер үйінде болып, көнекөз қарияларымызбен кездесіп қайтты.

“Бүгін жексенбі” бағдарламасының қонағы – ҚР еңбек сіңірген артистері Гүлжамал Қазақбаева мен Кәдірбек Демесін.