Ғ.Мүсірепов театрына Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігінің «Адалдық алаңы» жобалық кеңсе жетекшісі Марат Камзолдаев келіп жобалық кеңсенің алдағы жұмыс жоспары талқыланды.

Бүгін Ғ. Мүсірепов  атындағы  Қазақ  мемлекеттік  академиялық балалар  мен  жасөспірімдер  театрына Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігінің «Адалдық алаңы» жобалық кеңсе жетекшісі Марат Камзолдаев келіп жобалық кеңсенің алдағы жұмыс жоспары талқыланды. Кездесуде театрымыздың әкімшілік-басқару мүшелері: театр басшысы Азамат Сатыбалды, директордың орынбасарлары, және «Адалдық алаңы» жобалық кеңсе жетекшісі Нүсіпәлі Ұлан және басқару бөліміндегі басқа да жауапты мамандар қатысты.

Жобаның басты мақсаты – мемлекеттік қызмет көрсету сапасын арттыру, сыбайлас жемқорлықтың алдын алу және театр қызметкерлері мен көрермендер үшін қолайлы жағдай жасау.  Мемлекеттік ұйымдардың жұмысы ашық болуға тиіс. Ол үшін ауқымды қоғамдық бақылау енгізілуде. Осы орайда аталған және көптеген мәселелер туралы Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігінің «Адалдық алаңы» жобалық кеңсе жетекшісі Марат Камзолдаев айтып өтті.

«Қазақконцерт әлемі: Бізге 60 жыл» мерейтойлық концертінің көрсетілімін ұсынамыз!

Жексенбiнiң кешiнде “Кейіпкер келбетінің”‬ қонақтары – театрдағы жұлдызды жұп, талантты әртiстер – Рахман Омар мен Ақмарал Дайрабаева. Қонақтарымызға “Мың бiр мақал” айтып, “Жүз бiр жұмбақ” жасырдық. Қызықты кездесуіміз көрермендеріміздің көкейлерінде жүрген сұрақтарына-жауап берді. 29.11.2015ж.

Актриса, әнші Айгүл Иманбаева көрермендерімен кездесті