Мүсірепов театры “Жусан иісі” драмасының премьерасына шақырады

Ғабит Мүсірепов атындағы Қазақ Мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театры барша алматылықтар мен қала қонақтарын 6 желтоқсан күні сағат 17:00-де болатын “Жусан иісі” драмасының премьерасына шақырады.

Спектакльдің қоюшы-режиссері – Жұлдызбек Жұманбай.

“АЛЫСТА ҚАЛҒАН БАЛАЛЫҚ ШАҒЫМ… ОЙЫМНАН БІР КЕТПЕЙДІ.

Қу соғыстың бесіктен беліміз шықпай жатқанда-ақ біздің жүрегімізге салған жарасы қаншама еді. Сол жараның тыртығы өмір бойы удай сыздап, жанға батып өтер-ау… Еш уақыт ұмытылмас.

Асыр салар балғын шағымызда тағдыр біздің қабырғамызға бар зілін салды.

Ауыл жақтан қоңыр салқын самал еседі. Ашқылтым иіс аңқиды. Жусанның иісі. Бәрімізге таныс иіс…”

БАҚ бөлімі

273-22- 48

87071050575

Ақпарат көзі: https://www.nur.kz/1695125-musirepov-teatry-zhusan-iisi-dramasyn.html

АЛМАТЫНЫ ТӘНТІ ЕТКЕН «АМАНАТ»

Қазақ хандығының 550 жылдығына орай, театрымыздың бірқатар қызметкерлері алғыс хаттар жəне медальдармен марапатталды. Шын жүректен құттықтаймыз!

ЖАСТАР ТЕАТРЫ ЖҮРІП ӨТКЕН ЖОЛ