Дүйсенбі, Желтоқсан 9, 2019

Мүсірепов театры жаңа маусымын бастады

Алматыда Ғабит Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театрының ұжымы жаңа маусымын бастады.

Өнер ордасының ұжымы көрерменге әлемді мойындатқан Рей Кунидің драматургиясы, яғни “13-ші комедиясын” ұсынды. Биыл репертуарлар жаңарып, әсіресе балаларға арналған қойылымдардың саны көбейді. 74-ші маусымның басты ерекшелігі де осы. Сонымен қатар, көрермен көзайымына айналған тарихы терең театр ұжымы жуырда әйгілі актриса Әмина Өмірзақованың 100 жылдығына орай Семейде өткен республикалық фестивальдің бас жүлдесін иеленді. Сондықтан, толымды табыс, көтеріңкі көңіл-күймен басталған жаңа маусымда “Өнерсүйер қауымға көрсететін тағылымды дүниеміз аз емес”, – дейді актерлер.

Азамат Сатыбалды, Ғ. Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театрының директоры:

Әрине, әрбір спектакльден біз жаңалық күтеміз. Әрбір спектакль бір жаңалық болса екен деп ойлаймыз. Бірақ, спектакль деген өнер болғаннан кейін ол бір балқып тұрған қорғасын сияқты. Белгісіз қандай қалыпқа түсетіні. Сол үшін ниетіміз бір, ниетіміз жақсы. Әрбір спектакль жақсы шықса деген ойдамыз. Көп жаңалықтарымызбен таңқалдырамыз ба деген ойымыз бар.

Нұрхан НҰРЛАНҰЛЫ

Ақпарат көзі: https://qazaqstan.tv/news/117531/

Car Tire Pressure Check in the Auto Garage

ӘМИНА АНАНЫ ЕСКЕ АЛДЫ

СҮЙІНШІ!!! ҚР Тұңғыш Президенті күніне орай ұйымдастырылған Алматы қалалық өнер ұжымдары арасындағы ВОЛЕЙБОЛ жарысында “қара шаңырағымыз” намысты қолдан бермей, қарсыластарының мықтылығына қарамастан, ЖЕҢІСті қалжығаларына байлады. I – орын Мүсірепов театры; II – орын Əуезов театры; III – орын Жүргенов атындағы Өнер академиясы, Ақсарай театры. Шын жүректен құттықтаймыз! Мүсірепов театры жасасын!