Мүсірепов театры Ақтауда!

Ғ.Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театры – шоқтығы биік қойылымдары және дарынды өнер майталмандарымен бірге маңғыстаулық көрермен қауышатын сәтті асыға күтеді.

17, 18, 19, 22 – қыркүйекте балаларға базарлық «Әріптер әлеміне саяхат» атты танымдық ертегісі;

17 қыркүйек С.Мұратбековтің «Жусан иісі» драмасы;

18 қыркүйек М.Мақатаевтың «Мен, ұмытылмаймын…» лирикалық драмасы;

19 қыркүйек С.Балғабаевтың «Енелер мен келіндер» комедиясы;

22 қыркүйек С.Ахмадтың «Келіндер көтерілісі» комедиясы қойылымдарын Н.Жантөрин атындағы музыкалық драма театрының сахнасында өтеді.

Басталуы: 19.00

Анықтама тел: 60-10-04, 8701-951-43-47

ТЕАТР ТАЛАНТЫ режиссер Жанат Хаджиев

“Кейіпкер келбеті” қонақтары мен көрермендері кездесуінің жақсы өтуіне қолғабыс көрсетіп, өздерінің тың идеялары, қызықты ойындары, ұшқыр ойлары және кейіпкерлерімізге арнап өлең шығарып, кештің қыза түсуіне керемет атсалысқан – театрымыздың ФАН-КЛУБ жастарына алғыс білдіреміз!

7 қараша театрымыздың актеры Əсет Есжанның туған күні! Шын жүректен құттықтаймыз! Əсет, саған мықты денсаулық, таусылмас бақыт, шығармашылық шыңдар мен биік белестер тілейміз!!! 100 жаса!