12189899_1638047886454377_2288815532694169201_nМүсірепов театры 70 жылдық мерейтойы аясында, қаламыздан алшақ орналасқан ауыл-аймақтардағы, елді-мекендердегі көрерменге өздерінің көшпелі қойылымдарын ұсынуды қолға алған. Осыған орай, бүгін 15.00-де Алматы облысы, Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылының Мəдениет үйінде С.Сматаевтың “Көгілдір такси” мелодрамасы патша көңілді көрерменге жол тартты. Рухани қазына ортасы – театрға ат басын бұрып тұрыңыз!

М.Әуезов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық драма театрының ұжымын шын жүректен құттықтаймыз!

“Портреты заговорили” ЛИДИЯ КАДЕН: «ТЕАТР – МОЯ ЖИЗНЬ»

ЖАЗУШЫ КІТАБЫНЫҢ ТҰСАУЫ КЕСІЛДІ…