Ғ. Мүсірепов атындағы театрда Мұқағалидың ұлымен кездесу өтеді

9 ақпан күні, яғни ақиық ақын Мұқағали Мақатаевтың туған күніне орай Ғ.Мүсірепов атындағы қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театрында жыр жүйрігінің ұлыЖұлдыз Мұқағалиұлы және «М.Мақатаев атындағы халықаралық қоғамдық қорының» төрайымы –Бақыткүл Қыдырбайқызымен кездесу кеші өтеді. Бұл туралы театрдың баспасөз қызметі хабарлап отыр.

Театрдың «Кейіпкер келбеті» мейман бұрышында өтетін кездесу Астана уақытымен сағат 17:15-ке жоспарланған. Кеш соңында театр репертуарындағы жаңа туынды М.Мақатаевтың «Райымбек! Райымбек!» (Реж. ҚР еңбек сіңірген артисі – Мұрат Ахманов) поэтикалық дастаны көрермендерге ұсынылады.

Мұқағали рөлін Қазақстан Жастар Одағы «Серпер» сыйлығының лауреаты Бейбіт Қамарановсомдаса, Райымбек рөлінде Қазақстан Жастар Одағы «Серпер» сыйлығының лауреаты Асылхан Төлепов ойнайды.

Ақпарат көзі: http://massaget.kz/layfstayl/madeniet/teatr/36407/

“Таң шолпан” бағдарламасы. Ғ.Мүсірепов атындағы балалар мен жасөспірімдер театрына 70 жыл

Отандық блогер сахнада боқтық сөз айтқан танымал әншіге мақтауын жаудырды

Ғ.Мүсірепов театры талантты артистер шоғырланған мықты ұжым ғана емес, талапты спортшылар жиналған ұжым екенін тағы бір дәлелдеп берді. ҚР ТҰҢҒЫШ ПРЕЗИДЕНТІ КҮНІНЕ Хабар телеарнасы “Жаңа күн” бағдарламасының арнайы ұйымдастыруымен өткен, Алматы қаласындағы өнер ордалары арасындағы Волейбол жарысында театрымыз I орын иеленгенін қуанышпен, мəртебемен мақтана жеткіземіз!