Мәкіл Құланбаев 500-ден аса рөлдерге дубляж жасаған (ВИДЕО)

Мәкіл Құланбаевтың театр училищесіндегі алғашқы ұстазы Ольга Пыжова болыпты. Ал, театр  өнеріне кәсіби түрде баулыған ұстазы – Асқар Тоқпанов. Жас актердің сахнадағы алғашқы рөлі – Ғабит Мүсіреповтің «Қозы Көрпеш Баян сұлуындағы» Қодардан бастау алды.

Кейін Мұхтар Әуезовтің «Еңлік-Кебегіндегі» Есен, «Ақан сері – Ақтоқтыда» Науан хазірет сияқты үлкен рөлдерде шебер ойнап, өзін шыңдай түсті.

Мәкіл Құланбаев «Менің атым – Қожа» фильміндегі Қаратай рөлі арқылы кеңінен танылды. Бұдан кейін «Қилы кезеңде», «Атаманның ақыры», «Қош бол, Медеу», «Қауын» сынды оннан аса көркем фильмде түрлі рөлдерді сомдады.

ҚР Еңбек сіңірген әртісі Кәдірбек Демесін «Мәкіл ағаның фантазиясы ғажап болатын. Алғашқыда  образы көрерменге әсер етпейтіндей, сырттай қарағанда сенімсіздеу көрінгенімен, біраз көз үйретіп қарасаң, бәрібір сол айтылатын ойдың бойынан табылады. Тереңнен тартады»,-деп еске алады.

Мәкіл Құланбаев кинода 50-ге тарта рөлдерді сомдаған. Ал, теледидар мен радиода жүріп, 500-ден аса рөлдерге дубляж жасаған.

Ақпарат көзі: http://kaztv.kaztrk.kz/kz/news/portal/mekil-kulanbaev-500-den-asa-rolderge-dublyazh-zhasagan-video

Ғ.Мүсірепов атындағы театрдың 70 жылдығына және Тәуелсіздіктің 25 жылдығына арналған конференция өтті

Ғ.Мүсірепов атындағы театр 70 жылдығына орай екі премьера ұсынады

Мүсірепов театры екінші жыл қатарынан Алматы облысы, Іле ауданы әкімшілігімен бірлесіп, “Театр – өмір айнасы” атты іс-шара өткізуді дәстүрге айналдырған. Биыл да осы мәдени іс-шара өз жалғасын табуда. 10-қараша сағат 12.00-де Ш.Құсайыновтың “Алдар көсе” ертегісі, сағат 15.00-де И.Ғайыптың “Естайдың Қорланы” махаббат-намасы; 11-қараша күні сағат 12.00-де Ш.Құсайыновтың “Алдар көсе” ертегісі, сағат 15.00-де “Күшік күйеу” комедиясы Іле ауданы көрермендері үшін сахналанбақ.