Дүйсенбі, Желтоқсан 9, 2019

МҰҚАҒАЛИДЫҢ ҰЛЫМЕН КЕЗДЕСУ ӨТЕДІ

Ақиық ақын М.Мақатаевтың туған күніне орай Ғабит Мүсірепов атындағы балалар мен жасөспірімдер театрының  «Кейіпкер келбеті» мейман бұрышында ақынның ұлы –Жұлдыз Мұқағалиұлы және «М.Мақатаев атындағы халықаралық қоғамдық қорының» төрайымы – Бақыткүл Қыдырбайқызымен кездесу кеші өтеді, – деп хабарлайды«Қамшы» порталы.

Кездесу кеші 9 ақпан күні өтеді. Кеш соңында театр репертуарындағы жаңа туынды М.Мақатаевтың «Райымбек! Райымбек!» (Реж. ҚР еңбек сіңірген артисі – Мұрат Ахманов) поэтикалық дастаны назарларыңызға ұсынылады. Мұқағали рөлін Қазақстан Жастар Одағы «Серпер» сыйлығының лауреаты Бейбіт Қамаранов, Райымбек бейнесін Қазақстан Жастар Одағы «Серпер» сыйлығының лауреаты Асылхан Төлепов сомдамақ.

“Қамшы” сілтейді

ҚАРА ШЕКПЕН>> – II ДҮНИЕЖҮЗІЛІК АСТАНА ТЕАТР ФЕСТИВАЛІНДЕ!

Ұлан Нүсіпәлі: Жадымызды байытқан соң ғана жаңа әрекеттерге барған дұрыс

ҚҰСТАР САЛҒАН ӘН